Twój 1% podatku

Przekaż swój 1% na edukację !

 program PIT-baner

 

WSPIERAMY ZDOLNĄ MŁODZIEŻ 

Zostawmy swój 1% dla organizacji lokalnych! Dzięki temu wspieramy organizacje, które z zaangażowaniem i dobrym pomysłem  starają się rozwiązywać regionalne problemy, któż bowiem lepiej zna lokalne potrzeby jak nie miejscowe organizacje. Oddając 1% podatku lokalnie,  zmieniamy swoje otoczenie na lepsze, pomagamy  osobom z bliższego i dalszego otoczenia, które być może korzystają z pomocy organizacji pożytku publicznego. To jest ten czas kiedy można pomóc. A nie wymaga to od nas zbyt wiele, to tylko chęć wpisania w odpowiedniej rubryce PIT-u wybranego numeru KRS.

Zapraszamy do nas do biura - rozliczymy Twój PIT

za darmo!

godz. 8.00-15.00

 
TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
 
ul. Zofii Urbanowskiej 8
62-500 Konin
tel./fax: 63 243 75 80 /  797901114
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Towarzystwo Samorządowe posiada status organizacji pożytku publicznego. Mogą więc Państwo przekazać nam 1 procent swojego podatku. Wystarczy tylko wypełnić kilka dodatkowych rubryk w zeznaniu podatkowym. To takie proste! A pozwoli udzielić pomocy w formie stypendium zdolnej i utalentowanej młodzieży, która dla dalszego rozwoju potrzebuje wsparcia finansowego.
Fundusz Stypendialny powstał w 2000 roku jako odpowiedź na problem nierównego dostępu do edukacji i dóbr kultury osobom z ubogich rodzin. 
Takiej młodzieży jest niewątpliwie trudniej wejść w dorosłość i spełnić swoje życiowe aspiracje. Wspieramy więc ją przez cały okres nauki, od gimnazjum, przez szkołę średnią i studia.
Stypendia przyznawane są na podstawie kryteriów określonych w regulaminie Funduszu. Przy rozpatrywaniu wniosków brana jest pod uwagę zarówno sytuacja materialna ucznia jak i wyniki w nauce oraz osiągnięcia i aktywność społeczna.
Zdobywanie gruntownej i wszechstronnej wiedzy wymaga dzisiaj poważnych nakładów finansowych. Dlatego cały czas poszukujemy nowych darczyńców, dzięki którym kolejni uzdolnieni uczniowie będą mogli kontynuować naukę i rozwijać zwoje zainteresowania.